Ortaokul Haberleri

Özel Tanı Ortaokulu öğrencileri kadınlara uygulanan şiddete farkındalık yaratmak amacıyla bir dizi etkinlikte görev aldılar.Konuyla ilgili yaptıkları resimleri Çiğli Kipa’da sergilediler ve yoğun ilgi gördüler. Ziyaretçilere kadın temalı kitap ayraçları ve çiçek armağan eden öğrencilerimiz, okulumuzdaki drama etkinliğinde rol aldılar.
Devamını gör
Velilerimizle kaynaşma kahvaltılarımızın bugün ilkini 5.sınıf velilerimizle gerçekleştirdik.Katılan velilerimize teşekkür eder ,iyi hafta sonu geçirmelerini dileriz.
Devamını gör
Tanı Koleji Okul Aile Birliği ve Müzik öğretmeni Sinem Bozkurt’un girişimleriyle geleneksel LÖSEV yardımlaşma etkinliğimizi gerçekleştirdik.Lösemili çocuk annelerinin hediyelik eşya satışından ve velilerimizin lezzetli ev yemeklerinden elde ettiğimiz geliri LÖSEV’ e bağışlıyoruz.Ayrıca LÖSEV yetkilisi Sayın Berçin EDİRNE konu hakkında bizleri bilgilendirdi,verdiği bilgilerden dolayı kendisine teşekkür 
Devamını gör
Bu hafta malzemelerle mutfağımızda kısır yaptık. Mutfağa girmenin tadını çıkartan miniklerimiz kendi elleri ile yaptıkları kısırı afiyetle yediler. Hayatın içinden olan Halk Kültürü Derslerimiz her hafta başka bir konuyu ele alarak devam ediyor. Sizlerde bizleri izlemeye devam edin!  
Devamını gör
Geçtigimiz hafta Fransız Kültür Merkezinin okulumuza ziyaretinin ardindan, Tanı Ortaokulu ve Tanı Anadolu Lisesi öğrencilerimiz için Fransız Kültür Merkezine bir gezi düzenlendi. Öğrencilerimiz hem merkezden nasıl faydalanacagini ögrendiler hem de oldukça eğlendiler. La Cigale Cafede leziz bir fransız kahvaltısının ardından kütüphaneyi eğlenceli bir etkinlikle keşfettiler 
Devamını gör
Diyabet Nedir? Diyabetten Nasıl Korunmalıyız? Medical Park İzmir Hastanesi uzmanları tarafından diyabet konusunda bilgilendirme semineri verildi. Öğrenci, öğretmen, personel ve velilerin katıldığı sunumda risk faktörleri üzerinde duruldu. Medical Park İzmir Hastahanesi’ne işbirliği için teşekkür ederiz.
Devamını gör
Tanı Ortaokulu öğrencilerimiz için Alman Kültür Merkezine bir gezi düzenlendi. Öğrencilerimiz hem merkezden nasıl faydalanacağını öğrendiler, hem de oldukça eğlendiler. Okuma etkinliği, oyunlarla ve film izleme ile devam eden gezimizde çocuklarımız keyifli anlar yaşadı.
Devamını gör
Özel Tanı Ortaokulu rehber öğretmenimiz Nurdan Güven Bahçıvan tarafından ortaokul velilerimize “Ailede Disiplin” konulu seminer verilerek ailelerimiz konuyla ilgili bilgilendirildiler. Katılan tüm velilerimize teşekkür ederiz.
Devamını gör