WhatsApp Image 2020-05-06 at 12.07.33

Misyonumuz

Öğrenmenin bireye özgü olduğu, her bireyin öğrenirken kendine özgü ve farklı yollar kullandığı gerçeğine inanarak;

Yaratıcı ve inovatif, sorumluluk sahibi, eleştirel düşünme ve problem çözme becerisine sahip, üretken, girişimci, iyi iletişim kurabilen, işbirliğine açık, bilgi ve teknoloji okur-yazarı, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş bireyler olarak hayata hazırlamak.

Vizyonumuz

Bilgiyi hayata geçiren, öğrenmeyi öğrenme becerisini davranış haline getirmiş, 21. Yüzyıl becerilerine sahip bireyler yetiştiren örnek ve lider okul olmak.

Hedeflerimiz

Bilgi çağında öğrencilerimizin bilgiyi hayata geçirerek öğrenmeyi öğrenme becerisini davranış şekline dönüştürebileceği bir eğitim almalarını önemsiyoruz. Bu doğrultuda 21. yüzyıl becerilerine sahip bireyler yetiştirmek için, öğrenci merkezli eğitim anlayışının hakim olduğu eğitim modelimiz ile;
Atatürk ilkeleri doğrultusunda, eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, hayal gücünü kullanabilen, yaratıcı, iyi iletişim kurabilen, yaşam boyu öğrenmeyi kendine ilke edinmiş, kendini yenileyebilen, değişmelere uyum sağlayabilen,başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmek temel hedefimizdir.